Заходи 10-14 лютого 2020 року

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

 

10-14 лютого 2020 року фахівці КО «Інститут розвитку міста» взяли участь у наступних заходах:

🔵12 лютого пройшло чергове засідання робочої групи з розвитку велоінфраструктури міста.

На засіданні члени робочої групи розглядали низку питань, а саме:

📌 запровадження байкшерингу в Полтаві. Під час робочої групи спілкувалися з генеральним директором ТОВ «Некстбайк Україна» Романом Сов’яком, обговорювали можливість встановлення в Полтаві 20 станцій і 150 велосипедів для мешканців. Наразі було вирішено вивчити досвід інших міст у цій сфері та шукати можливості фінансування, а вже влітку розпочати роботу з підготовки всіх необхідних документів, старт проєкту очікується на весні 2021 року.

📌 стан реалізації пілотного проєкту в рамках ВІ (по вул.Яківчанській та вул.Героїв АТО, вул.Героїв Сталінграда, вул.23 вересня). Після внесення змін до програми УЖКХ на сесії міської ради і надання фінансування проєктанти почнуть розробляти пілотні проекти ОДР для велосипедних доріжок. Практично ця робота стане можливим, після того, як розтане сніг.

📌 затвердження положення про конкурс з дизайну велосипедних парковок на території комунальних організацій та деталі проведення конкурсу. Внесли деякі правки до Положення, обговорювали можливі варіанти проведення конкурсу. Дати конкурсу та інші деталі будуть оголошені після того, як буде визначено і затверджено механізм його проведення. Створений дизайн-переможець велосипедної парковки планують використовувати в якості прототипу для встановлення біля комунальних підприємств.

📌 закупівлю службових велосипедів для потреб Полтавської міської ради, Виконавчого комітету ПМР та структурних підрозділів ПМР. Наразі розглядається можливість закупівлі 10 велосипедів. На засіданні були присутні представники веломагазинів «Велоцентр» та «Велоплюс». За їх словами, ціна звичайного велосипеда – від 3,5 до 5 тисяч гривень.

📌 впровадження велосипедної інфраструктури у Полтавському міському парку культури та відпочинку «Перемога».  Обговорювали можливість впровадження велосипедного руху у парку, а саме розміщення кільцевої велодоріжки для найменших велосипедистів,  а також встановлення 8 велопарковок.

 

🔵Презентація результатів дослідження «Рейтинг прозорості міст 2019»Transparency International Ukraine 12 лютого 2020 року в м. Київ. Директор КО «Інститут розвитку міста» ПМР  Юрій Левченко взяв участь у заході та обговоренні.

🔍Трансперенсі Інтернешнл Україна – акредитований представник глобального руху Transparency International, що комплексно підходить до розробки і впровадження змін задля зниження рівня корупції.

Програму «Прозорі міста» започатковано у 2017 році. Її мета – запровадження найкращих практик прозорості та підзвітності місцевого самоврядування, подолання корупції. Експерти аналізують відкритість міських рад 100 найбільших міст за 86 індикаторами у 14 сферах.

У «Рейтингу прозорості міст 2019» Полтава з 81 місця піднялася на 41 сходинку угору та посіла 40 місце, увійшовши до ТОП-10 міст, що покращили місце у рейтингу.

Вітаємо ТОП-5 прозорих міст 2019 – Дрогобич, Покров, Тернопіль, Маріуполь та Вінницю.

✅Спільними зусиллями Полтавської міської ради та КО «Інститут розвитку міста» дані Полтави стали відкритішими, що допоможе мешканцям отримувати доступніші і якісніші послуги, а місту залучати інвестиції та розвивати торгівельні відносини. Обов’язково будемо продовжувати роботу в цьому напрямку!

 

🔵 У КО «Інститут розвитку міста» ПМР 15 лютого пройшов практичний тренінг «Любити з відкритими очима», організований Студентською радою міста Полтава за підтримки Департаменту культури, молоді та спорту ПМР. Під час тренінгу учасники отримали знання та на практиці розкрили свій потенціал, розширили кругозір мислення, навчилися внутрішньому діалогу «сам на сам», командотворенню та отримали натхнення.

КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ МІСТА" ©2020

ПОШУК