Previous Next

Проведена робота 20-24 січня 2020 року

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 
 
Команда КО «Інститут розвитку міста» бажає усім чудового тижня!
У 2020 році ми вирішили активніше ділитися з вами проведеною роботою, тому нижче подаємо перелік заходів, проведених фахівцями КО «Інститут розвитку міста» ПМР 20-24 січня 2020 року 📊.
 
Зустріч з віце-президентом Угандійської національної торгово-промислової палати Самюелем Майвега і обговорення можливості співпраці в сфері підприємництва та гуманітарної галузі у майбутньому, візиту делегації підприємців до Уганди та перспективи створення індустріального парку для українських підприємців.
 
Участь у засіданнях робочих груп: з розвитку велоінфраструктури та розробки маркетингової стратегії міста Полтава. Під час засідання членами робочої групи з розвитку велоінфраструктури було вирішено, що фахівці КО «Інститут розвитку міста» ПМР працюватимуть над розробкою нової міської цільової програми з розвитку велоінфраструктури у місті, а проєкт «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ» профінансує роботу ментора – експерта з мобільності, який консультуватиме в процесі розробки та презентації нової програми. На черговому засіданні робочої групи з розробки маркетингової стратегії міста Полтава буде представлена Стратегія. Наступним етапом стане розробка логотипу, слогану и бренд-буку за фінансування Полтавської міської ради.
 
Робота над заповненням проєктної пропозиціії для NEFCO Program «Norway Ukraine Energy Efficiency Initiative (NUEE)» - «Підвищення енергоефективності м. Полтава». Проєкт полягає у модернізації зовнішнього освітлення вул. Європейської та Велико-Тирнівської у м. Полтава та передбачає реконструкцію системи вуличного освітлення, включаючи встановлення близько тисячі нових світлодіодних світильників замість існуючих світильників з ртутними лампами та впровадження системи дистанційного керування.
 
Пошук грантових можливостей для розвитку гуманітарної сфери Полтавської міської ради, а саме секторів освіти та охорони здоров’я для подальшої спільної роботи з грантодавцями з метою розвитку. Співпрацювати в цьому напрямі КО «Інститут розвитку міста» готовий з усіма управліннями та підрозділами Полтавської міської ради.
 
Участь у стратегічній сесії з партнерами проєкту "Впровадження інноваційних та безпечних для клімату рішень концепції smart city в галузі інфраструктури, мобільності та енергоефективності в містах України." за підтримки Фонду Фрідріха Наумана. Під час зустрічі підводили підсумки роботи за попередній рік та планували подальші кроки по втіленню проєктів. Нагадаємо, що проєктом, який успішно реалізується в Полтаві є система моніторингу якості повітря у місті.
 
Робота у напрямку партнерських відносин про взаєморозуміння між конгресом місцевих та регіональних влад Ради Європи та Виконавчим комітетом Полтавської міської ради, головними цілями яких є підвищення довіри місцевого населення до органів влади, побудова партнерських відносин задля сталого розвитку міста. Мета співпраці полягає у експертній оцінці процесу партиципаторного бюджетування (бюджету участі) м. Полтава за 4 роки існування. На 2020 рік планується написання нової програми «Партиципаторне бюджетування (бюджет участі) у м. Полтава на 2021-2026 роки, досвід, отриманий в результаті проведеної роботи матиме довгостроковий ефект та користь для громади міста.
 
Розпочали роботу по підготовці проведення 5-гощорічного урбаністичного фестивалю «Майстерня міста», проведення якого плануємо на останні вихідні травня 2020 року. Наразі обираємо тему цього року та запрошуємо доєднатися усіх бажаючих.
 
Почали планування ІІ Міжнародного Форуму Інтегрованого розвитку міст України, який відбудеться наприкінці квітня. Ми раді, що до обговорення з вибору основної теми та участі у заході долучилося Міністерство з розвитку громад і територій України. Головним партнером Форуму вже традиційно стане Проєкт «Інтегрований розвиток міст України II» GIZ.
 
Скайп-конференція з організацією, яка запропонувала активну допомогу в налагоджені партнерських відносин з містами та інституціями Польщі.
 
Закінчили узгодження проєкту підтримки експортної спроможності підприємств Полтави, який підтримується міжнародним проєктом технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проєкт ПРОМІС), який впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки уряду Канади.
КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ МІСТА" ©2020

ПОШУК