Проведена робота 27-31 січня 2020 року

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Заходи, проведені в КО «Інститут розвитку міста» ПМР за 27-31.01.2020

✅ Зустріч з директором з економіки комунального підприємства «Полтава-сервіс» Полтавської міської ради Русланом Роговим. Директор Юрій Левченко, фахівці Інституту розвитку міста, та керівниця офісу проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ» в м. Полтава –  Ірина Брижань, презентували «Концепцію інтегрованого розвитку міста Полтава» та деякі з проєктів. Обговорювали можливості подальшого використання напрацювань концепції у роботі підприємства, а саме в сфері благоустрою зони центрального ринку та інших районів міста.

✅ Презентаціі студентів Полтавського університету економіки і торгівлі з Катару та Республіки Комі, які вивчають міжнародну економіку та наразі проходять практику в КО «Інститут розвитку міста» ПМР. Студенти презентували свої країни та обговорювали з командою ІРМ можливості розширення міжнародних зв’язків та співпраці Полтавських організацій з різними закордонними інституціями.

✅ Проведена перша планувальна зустріч з експертами Ради Європи, під час якої обговорили подальший план дій у напрямку експертної оцінки процесу партиципаторного бюджетування (бюджету участі) м. Полтава за 4 роки існування та впровадження принципів етичного, прозорого та інклюзивного процесу прийняття рішень як спосіб підвищення рівня довіри до представників органів влади та політичних інституцій серед населення.

✅ Спільно з управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської міської ради працювали над проектами грантової програми «House of Europe». Планується відправити 4 проекти на розгляд до кінця місяця.

✅ Завершили роботу над заповненням проєктної пропозиціії для NEFCO Program «Norway Ukraine Energy Efficiency Initiative (NUEE)» - «Підвищення енергоефективності м. Полтава». Проєкт полягає у модернізації зовнішнього освітлення вул. Європейської та Велико-Тирнівської у м. Полтава та передбачає реконструкцію системи вуличного освітлення.

✅ Продовжується робота по підготовці проведення 5-го щорічного урбаністичного фестивалю «Майстерня міста». Наразі обираємо тему, збираємо пропозиції. А також продовжуємо планування ІІ Міжнародного Форуму Інтегрованого розвитку міст України.

 

КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ МІСТА" ©2020

ПОШУК