Заходи, проведені 24-28 лютого 2020 року

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

📌Тренінг «Перші кроки в експорті».

В КО «Інститут розвитку міста» ПМР відбувся тренінг на тему «Перші кроки в експорті». Тренінг організовано в рамках проєкту «Стимулювання спроможності експорту малих і середніх підприємств м.Полтава» підтриманого проектом міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС), який впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Цей контент є виключно думкою авторів та не обов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Проєкт «Стимулювання спроможності експорту малих і середніх підприємств м.Полтава» має на меті проведення комплексу заходів по відбору потенційних експортерів серед полтавських малих та середніх підприємств, їх навчання, пошук партнерів та супровід у процесі просування товарів на зовнішні ринки.

Учасниками цього тренінгу стали місцеві виробники різноманітної продукції, які хотіли б розпочати експорт власних товарів до інших країн або розширити свої ринки. Тренеркою було запрошено Галину Перепелицю – незалежну експертку з міжнародної торгівлі, консультантку з питань експорту до ЄС. Координував тренінг заступник директора КО «Інститут розвитку міста» Петро Перетятько. У ході воркшопу учасники працювали в групах та на конкретних кейсах розглянули ряд важливих питань, серед яких основні кроки експортної діяльності та їх важливість, специфіка оцінки експортної спроможності компанії. Учасники вивчали також інструменти сканування потенційних ринків та їх привабливості, способи оцінки внутрішніх ресурсів компанії. Крім цього, визначали споживачів продукції або послуг, для яких компанія може створити найбільшу цінність та розглядали важливість комерційної пропозиції. Після завершення семінару учасники отримали сертифікати. Тренінг став одним із трьох, які будуть проведені для малих та середніх підприємств-експортерів м.Полтава.

📌 На базі КО «Інститут розвитку міста» ПМР в рамках проекту IFC (Міжнародної фінансової корпорації) з підтримки Фонду енергоефективності пройшов семінар на тему «Енергомодернізація багатоквартирного будинку за підтримки фонду енергоефективності». Тренери – Volodymyr Kolienko, регіональний консультант Програми підтримки Фонду енергоефективності України в Полтавській області, та Марія Осипчук, консультантка Проєкту IFC з розвитку ринку управителів, презентували Фонд енергоефективності: основні принципи його діяльності, програму підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «ЕНЕРГОДІМ», можливі заходи з енергомодернізації та розміри компенсації. Розглянули також питання енергоефективності у загальній стратегії розвитку багатоквартирного житлового будинку, а саме етапи та послідовність енергомодернізації багатоквартирного будинку та вигоди для ОСББ від впровадження енергоефективних заходів. Крім цього, проаналізували процес підготовки та проведення загальних зборів ОСББ, а також інші аспекти управління багатоквартирними будинками в юридичному аспекті.

📌28 лютого у КО «Інститут розвитку міста» ПМР розпочався перший навчально-практичний етап «Школи органів студентського самоврядування» для представників студентського самоврядування закладів вищої освіти, організований Студентська рада міста Полтави. Тренінг є першим етапом реалізації «Школи органів студентського самоврядування», під час якого учасники матимуть нагоду набути навички, необхідні для організації діяльності студентського самоврядування у ЗВО, залучення молоді до активної громадської діяльності та реалізації молодіжної політики.

КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ МІСТА" ©2020

ПОШУК