Заходи 2-6 березня 2020 року

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

📌Відбулася зустріч з представниками робочої групи з питань партиципаторного бюджетування (бюджету участі) відбулася вчора в приміщенні КО «Інститут розвитку міста» ПМР. Обговорювали можливість проведення семінарів з мешканцями міста Полтава з удосконалення процесу партиципації. Розглянули також пропозицію анкет, що допоможуть проаналізувати діяльність програми Бюджету участі за період 2016-2020 роки.

📌Пройшло чергове засідання робочої групи з питань розвитку велосипедної інфраструктури 4 березня 2020 року. На порядку денному було три питання:

🔺стан реалізації пілотного проєкту в рамках ВІ: вул. Яківчанська; вул. Героїв АТО-вул. Героїв Сталінграда-вул. 23 Вересня. На сесії міської ради було виділено кошти на зміни до проєктів ОДР по частині вулиць, проєктна організація «Полтава-проект» почне працювати після заключення договору. Орієнтовний час закінчення розробки проєкту ОДР - кінець травня.

🔺закупівля службових велосипедів для потреб Полтавської міської ради, Виконавчого комітету ПМР та структурних підрозділів ПМР. Вирішили закупити декілька велосипедів та простежити за інтенсивністю використання. Наразі очікують комерційні пропозиції від постачальників, а вже під час наступного засідання робочої групи буде визначено найкращу пропозицію.

🔺написання міської цільової програми з розвитку велосипедної інфраструктури в м. Полтава. Розпочато роботу над розробкою міської цільової програми з розвитку велоінфраструктури. Виступила експертка проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ» Olena Chernyshova, яка буде займатися її розробкою. Обговорили цілі та очікування від програми, а також визначили відповідального виконавця (Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради) та процедури роботи над програмою.

Було визначено основну ціль програми – «Створення умов для пересування велосипедом для мешканців міста», та завдання: Розвиток дорожньої інфраструктури/вулиць; Сукупна інфраструктура: паркінги, СТО, підставки для ніг на перехрестях, тощо; Промоція та освіта; Організаційна структура.

📌Прес-конференція щодо фестивалю «Майстерня міста 2020».

 6 березня 2020 року пройшла прес-конференція за участі директора КО «Інститут розвитку міста» ПМР Юрія Левченка, керівниці полтавського офісу проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ» Ірини Брижань та секретаря Полтавської міської ради Олександра Шамоти, на якій розповіли про урбаністично-культурний фестиваль «Майстерня міста 2020» та закликали мешканців міста, громадські організації, представників бізнесу долучитися до його проведення. Фестиваль заплановано на 28-31  травня 2020 року, а цьогорічною темою є «Культура і місто». Фестиваль «Майстерня міста» - це платформа для спілкування громади міста (громадських організацій та активістів, представників бізнесу і міської влади) з тем інтегрованого міського розвитку. Програма цього фестивалю охоплюватиме питання вивчення ідей з розвитку сучасного культурного контексту міста, вплив громадськості на туристичну привабливість міста, його промоцію в Україні та за її межами.

КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ МІСТА" ©2020

ПОШУК