Заходи 9-13 березня

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

📌 Навчальний семінар для для малого та середнього підприємництва з питань експортної діяльності «Підготовка товару до експорту - аналітика вимог та адаптування». Семінар пройшов у рамках проєкту «Стимулювання експортної спроможності підприємств міста Полтава», підтриманого проєктом міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міс» (ПРОМІС), який впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

Тренінг було поділено на 2 частини: розглядали детально 2 групи продуктів – харчові та промислові. Тренерка – Галина Перепелиця, незалежна експертка з міжнародної торгівлі, консультантка та тренерка з питань експорту до ЄС. Під час першої частини семінару вона розповіла учасникам про схеми аналітики вимог доступу на ринок, загальні вимоги до безпеки харчової продукції, а також розглянула особливі вимоги до продукції тваринного походження, авторизацію виробництв. Під час другої частини, присвяченої промисловим товарам, було розглянуто аналітику вимог ринків для текстильної продукції та промислової групи товарів. Аналізували учасники й основні схеми сертифікації, маркування, пакування, а також форми сертифікатів в залеж¬ності від продукту та країни ввезення, та інше. Наступним кроком у реалізації проєкту «Стимулювання експортної спроможності підприємств міста Полтава» стане семінар, присвячений особливостям та вимогам різних ринків, який відбудеться 23 березня 2020 року.

📌Тренінг з розроблення стратегії промо-кампанії проекту «Мікроклімат Полтава».

В КО «Інститут розвитку міста» ПМР 11-12 березня проходив тренінг, на якому працювали над розробкою промо-кампанії для проєкту «Мікроклімат Полтава», організований спільно з «Фондом Фрідріха Науманна за свободу» та ГО «Структура». У ході воркшопу «Діалог з містом: говорити по-людськи» визначали цілі та цінності проєкту, розробляли ключові меседжі та працювали над нетиповими прикладами комунікації: як будувати діалог з різними цільовими групами. Крім цього, учасники працювали над пошуком візуального образу проєкту «Мікроклімат Полтава».

📌 У КО «Інститут розвитку міста» ПМР пройшов дводенний тренінг з проєктного менеджменту для органів місцевого самоврядування, організований за підтримки проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ» GIZ. Протягом 2-х днів представники підрозділів Полтавської міської ради та фахівці КО "ІРМ" розглядали основи проєктного менеджменту з тренеркою Діною Волинець – спеціалісткою із стратегічного розвитку, фасилітаторкою. 

КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ МІСТА" ©2020

ПОШУК