Previous Next

Робота КО «Інститут розвитку міста» 20-25 квітня

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Проведена робота КО «Інститут розвитку міста» 20-25 квітня

Минулого тижня фахівці КО «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради проводили роботу у таких напрямках:

-         Заповнення анкети на «Проєкт розвитку міського громадського транспорту України II» (ПРМГТУ II) до Міністерства інфраструктури. Проєкт фінансується Європейським інвестиційним банком.

-         Продовжується робота з NEFCO (Північна екологічна фінансова корпорація) щодо проєктів з термомодернізації комунальних закладів та модернізації системи вуличного освітлення міста. Наразі розроблений пакет проєктів знаходиться на рецензуванні у центральному офісі НЕФКО, після чого буде направленийдо проєктної організації, яка буде займатися написанням проєктно-кошторичної документації. Очікується, що робота з цього питання буде проведена до червня.

-         Триває робота з моніторингу реалізації концепції інтегрованого розвитку міста «Полтава 2030» -  ведемо збір та аналіз індикаторів.

-         Участь у конференції в рамках проєкту «Мікроклімат Полтава»з «Фондом Фрідріха Науманна за свободу» та ГО «Структура», де відбулася презентація та обговорення оновленого дизайну проєкту.  

-         Робота з розвитку велосипедної інфраструктури у м.Полтава. На черговому засіданні робочої групи з розвитку велоінфраструктури, яке пройшло в режимі відео-конференції, визначали пріоритетність вулиць по облаштуванню велоінфраструктури. Члени робочої групи провели аналіз таких маршрутів: Поле Полтавської битви - Центр; Алмазний -Центр; Сади - Центр. Розглянули потенційну і наявну інфраструктуру, підрахували протяжність в км., проаналізували існуючий стан дороги (проїзної частини) та тротуару. Також продовжується робота над міською програмою з розвитку велоінфраструктури.

-         Продовжуємо пошук грантових можливостей для розвитку міста. Наразі подали заявку на конкурс від Європейської комісії «Партнерство для стійких міст».

-         Взяли участь у першому дистанційному засіданні Координаційної ради з інтегрованого розвитку міст в Україні. Міхаель Енгель, керівник проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ» презентував поточний стан діяльності проєкту в контексті розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19. Учасники обговорювали запропоновані заходи з адаптації до ситуації та потреб міст у рамках проєктної діяльності.

Запропоновані заходи від Полтави – обмін досвідом, спілкування з іншими містами-учасниками, онлайн тренінг з проєктного менеджменту, залучення експертної та консультаційної підтримки з організації підбору варіантів демо-проєктів для подальшого голосування в рамках демонстраційних та інфраструктурних проєктів.

-         Вебінар з експерткою проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ» у сфері транспорту та мобільності  Оленою Чернишовою на тему викликів для міст під час пандемії, а саме про «Заходи в сфері транспорту: приклади інших міст і країн».

Фахівці Інституту розвитку міста ознайомилися з заходами та мірами в сфері транспорту, що прийняті в інших містах та країнах з метою запобігання поширення хвороби і надання необхідних послуг населенню в умовах карантину, та обговорювали спільні виклики та шляхи їх вирішення. Проаналізували приклади ефективних та неефективних заходів у містах-учасниках проєкту в Україні. Мета – визначення ключових викликів для міст і напрацювання спільних механізмів їх подолання.

- Проводиться збір фідбеку та пропозицій для нової Міської цільової програми "Партиципаторне бюджетування (бюджет участі) на 2021-2025, усіх охочих просимо пройти опитування за посиланням: https://forms.gle/JN3fq7KPJfn3txob7\.

- Крім цього, запрошуємо полтавців долучитися до формування міського середовища, промоції велотранспорту та розвитку велоінфраструктури міста! Комунальна організація «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради у співпраці з робочою групою з розвитку велоінфраструктури м. Полтава оголошує конкурс на розробку типового рішення облаштування велопарковок у місті.

Для участі в конкурсі необхідно надіслати до 29 травня 2020 року розроблений дизайн велосипедних парковок на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (з приміткою Дизайн велопарковки).

 

КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ МІСТА" ©2020

ПОШУК