НОВИНИ

Previous Next

Семінар з питань енергоефективності

У Полтавському університеті економіки та торгівлі 5 вересня пройшов семінар з питань енергоефективності в громадських будівлях, на якому директори закладів освіти та представники інших комунальних закладів м.Полтави мали змогу дізнатися про принципи енергетичної ефективності у громадських будівлях, інструменти енергоменеджменту, енергетичний аудит та енергосервіс громадських будівель від експертів проєкту ПРООН. Комунальна організація «Інститут розвитку міста» є партнером проєкту в м. Полтава згідно меморандуму, підписаному між Проетом «Усунення бар’єрів для сприяння інвестиціям в енергоефективність громадських будівель в малих та середніх містах України шляхом застосування проєктів ЕСКО» та Полтавською міською радою. 

З привітанням до учасників звернувся депутат Полтавської міської ради пан Олег Бєлоножно, заступниця міського голови пані Тетяна Юрченко з питань діяльності виконавчих органів (з економічних та соціальних питань), а також директор КО "Інститут розвитку міста" пан Юрій Левченко. Виступив також керівник проекту ПРООН «Енергоефективність у громадських будівлях», пан Сергій Варга, який передав представникам Полтавської міської ради результати проведеного енергоаудиту школи №37 та ясел-садка №34 «Журавлик». У цих закладах місто спробує комплексно впровадити заходи із енергоефективності.

Презентації від експертів ПРООН , що були представлені на семінарі, можна переглянути за посиланнями:

1) "Енергомоніторинг як основний інструмент енергоменеджменту. Рекомендації по вибору приладів обліку" пан Ігор Черкашин, керівник напрямку EMIS проекту ПРООН «Енергоефективність у громадських будівлях»:

 

2) "Інструменти реалізації енергосервісу для модернізації будівель бюджетної сфери. Досвід та перспективи" пан Валерій Гензіцький, експерт проекту ПРООН «Енергоефективність у громадських будівлях»:

3) "Енергетична ефективність та енергетичний аудит громадських будівель. Мікроклімат у дитячих закладах" пан Сергій Парасочка, експерт проекту ПРООН «Енергоефективність у громадських будівлях»:

 

4) "Огляд рекомендацій до технічних вимог до проектів реконструкції систем освітлення на соціальних/комунальних об’єкта.  Перегляд типових помилок та успішних рішень" пан Сергій Хоперський, експерт проекту ПРООН «Енергоефективність у громадських будівлях»:

  

Більше інформації про проєкт ПРООН "Усунення бар'єрів для сприяння інвестиціям в енергоефективність громадських будівель в малих та середніх містах України шляхом застосування механізму ЕСКО" можна знайти за посиланням. 

 

Більше світлин з заходу можна знайти на сторінці КО "Інститут розвитку міста" у Facebook (можна перейти, натиснувши на зображення логотипу Інституту). 

 
КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ МІСТА" ©2020

ПОШУК