НОВИНИ

Previous Next

Свято мікрорайону "Юрівка"

Напередодні Дня міста Полтави КО «Інститут розвитку міста» ПМР разом із проектом «Інтегрований розвиток міст України» організував свято мікрорайону «Юрівка.
Під час заходу, для всіх присутніх гостей та жителів мікрорайону, архітектором Мариною Дронь був представлений ЕСКІЗНИЙ АРХІТЕКТУРНИЙ ДИЗАЙН-ПРОЄКТ: «КОНЦЕПЦІЯ ВУЛИЦІ ЛАЗУРНОЇ В МІСТІ ПОЛТАВА». Цей проєкт розроблено з метою перспективного розвитку магістральної вулиці Лазурна, що сполучатиме вулицю Половка та вулицю Героїв АТО в м. Полтава. Нова магістральна вулиця зменшить транспортне навантаження основних транспортних зв’язків міста та уможливить розвиток додаткових територій шляхом збільшення щільності забудови замість розширення меж міста.


Одну з локацій на святі мікрорайону Юрівка організували бібліотекарі філії №9 для дітей Полтавської міської ЦБС. Вони організували ігрову програму «Містограй: інспекція з веселощів». Дітлахи не тільки ознайомились з бібліотекою, її книжками та журналами для дітей, але й грали в спортивні та інтелектуальні ігри. Естафети з хокеєм на траві, гра «Хто я?», цікаві запитання, барвистий парашут, і навіть перетягування катану з поліцейськими… А на завершення – святкова дискотека та призи для найактивніших! Крім цього, поліція також провела для дітей воркшоп з виготовлення світловідбиваючих сувенірів.

КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ МІСТА" ©2020

ПОШУК