НОВИНИ

Previous Next

Круглий стіл «Обговорення дорожньої карти створення індустріального парку в Полтаві» 

 19 листопада в офісі КО «Інститут розвитку міста» ПМР спільно з проєктом «Інтегрований розвиток міст в Україні» провели круглий стіл «Обговорення дорожньої карти створення індустріального парку в Полтаві», який модерував заступник директора КО «Інститут розвитку міста» ПМР Петро Перетятько.

З привітанням до учасників круглого столу звернувся Перший заступник міського голови Ігор Федій і зазначив, що міська влада планує сприяти створенню індустріальних парків у Полтаві. Директор девелоперської компанії «ЕВОН», одним із пріоритетних напрямків діяльності якої є саме створення індустріальних парків Валерій Кирилко презентував переваги та можливості індустріальних парків, а також розповів про досвід компанії «ЕВОН» у їх створенні. Начальник управління економіки виконавчого комітету Коростенської міської ради Олексій Жилін поділився досвідом м. Коростень у цій сфері. Також Ольга Коваль, заступниця директора КП «Інститут розвитку Кременчука» розповіла про досвід створення індустріального парку в Кременчуці.  

Головний фахівець КО «Інститут розвитку міста» ПМР професор, доктор архітектурних наук Вадім Вадімов презентував проєкт концепціїї створення індустріального парку в Полтаві.

Директор КО «Інститут  розвитку міста» ПМР Юрій Левченко підсумував обговорення і зазначив, що створення індустріального парку в Полтаві є дійсно важливим проєктом і робота в цьому напрямку буде тривати. 

КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ МІСТА" ©2020

ПОШУК