НОВИНИ

Previous Next

Чергове засідання робочої групи з розвитку велоінфраструктури Полтави

19 листопада у КО «Інститут розвитку міста» ПМР відбулося чергове засідання робочої групи з розвитку велоінфраструктури Полтави. Під час засідання обговорили створення велосмуг у місті, а саме на одній з вулиць, запропонованих членами робочої групи: це вулиця Яківчанська, вулиця Гагаріна – Пушкіна, вулиця Героїв АТО – Героїв Сталінграду – 23 вересня, вулиця Гончара та вулиця Маршала Бірюзова – Квітки Цісик.

Секретар міської ради Олександр Шамота зазначив, що створювати велосипедні смуги розпочнуть вже наступного року, а щодо обраних вулиць зазначив, що наразі чекають проєктанта, який попередньо з’ясує чи це можливо.

Крім цього, під час засідання було обрано радника міського голови з питань велоінфраструктури, яким став представник громадського руху «Студреспубліка» Роман Широких. На зустрічі був також присутній старший інспектор відділу безпеки дорожнього руху Ігор Цигрик та заступник начальника управління ЖКГ Віталій Худолій.

Ірина Садовнікова, координатор проекту «Полтава велосипедна», відзначила, що у Полтаві є все для створення комфортних умов для велосипедистів, а створення веложоріжок значно сприятиме збільшенню їх кількості.

КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ МІСТА" ©2020

ПОШУК