НОВИНИ

Previous Next

Форум: Сфера розвитку «Культура та мистецтво» - обговорення «Міської програми розвитку культури та мистецтв на 2020-2024 роки»

У бібліотеці-філіалі №4 25 листопада за ініціативи проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ» та КО «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради та спільно з Управлінням культури Полтавської міської ради пройшов форум: Сфера розвитку «Культура та мистецтво» - обговорення «Міської програми розвитку культури та мистецтв на 2020-2024 роки».

Форум відкрив секретар Полтавської міської ради пан Олександр Шамота, звернувшись з вітальним словом до учасників, серед яких представники міських бібліотечних, музейних, мистецьких та клубних закладів, а також активні мешканці, що попередньо зареєструвалися до участі онлайн.

Привітав учасників і директор КО «Інститут розвитку міста» ПМР пан Юрий Левченко, який наголосив на важливості комунікації та спільної роботи в розробці програми.

Начальник відділу культурно-мистецької роботи управління культури ПМР звітувала про результати реалізації міської програми з розвитку культури на 2015-2019 роки, а після цього всі учасники розпочали роботу в групах за 4 напрямками:

- бібліотеки як мультифункціональні громадські простори;

- новітня мистецька школа;

- міські клубні заклади та культурно-мистецькі заходи;

- музеї як культурні хаби: майбутнє традицій.

Фахівці-представники кожного напряму мали нагоду презентувати плани та пропозиції щодо важливих заходів та завдань, які, на їх думку, необхідно включити до міської програми розвитку культури та мистецтв на 2020-2024 роки.

Нову програму розвитку культури та мистецтв на 2020-2024 роки буде винесено на розгляд сесії Полтавської міської ради для затвердження.

КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ МІСТА" ©2020

ПОШУК