Previous Next

Полтава отримає експертну підтримку у розвитку громадського бюджету

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Полтаву було відібрано до участі у Конгресі місцевих та регіональних влад Ради Європи в рамках проекту Ради Європи «Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні»!

Команда КО «Інститут розвитку міста» подала проєкт «Удосконалення та розвиток громадського бюджету в місті для підвищення рівня довіри між владою та населенням».

Заступник директора КО «Інститут розвитку міста» Петро Перетятько представив Полтаву на підписанні Меморандуму про взаєморозуміння між Андреасом Кіфером, Генеральним секретарем Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи та Полтавою. Це співробітництво передбачає експертний аналіз та вдосконалення вже інсуючого Положення "Бюджету участі" та розробку нової, сучасної програми партиципаторного бюджетування м. Полтава.

Полтава та ще 12 обраних муніципалітетів будуть отримувати експертну підтримку у досягненні місцевих ініціатив з впровадження етичних, інноваційних та інклюзивних політик та врядування на місцевому рівні, а саме: практичні вказівки та рекомендації щодо процесів врядування, інструментів та механізмів, які можуть бути реалізовані для досягнення цілей місцевих ініціатив. Даний проєкт буде реалізований спеціалістами КО "Інститут розвитку міста" протягом 2020 року.

КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ МІСТА" ©2021

ПОШУК