Продовжується робота з розвитку велосипедної інфраструктури у м.Полтава

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

📌 Продовжується робота з розвитку велосипедної інфраструктури у м.Полтава.

Засідання робочої групи з розвитку велоінфраструктури проходять у форматі відеоконференцій: 9 та 13 квітня пройшли 2 чергових засідання, на яких розглядали питання:
про стан реалізації пілотного проєкту облаштування велосмуг по вул. Героїв АТО- вул.23 Вересня, вул. Героїв Сталінграда та вул. Яківчанській
- про перелік заходів та методологію написання міської цільової програми з розвитку велосипедної інфраструктури.

🔍Між управлінням житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради та проєктними організаціями вже підписані договори щодо виконання робіт з проведення проєкту організації дорожнього руху на трьох вулицях. Проведення робіт планують завершити до кінця травня.

Члени робочої групи розділилися на підгрупи з метою проведення оцінки всіх запропонованих вулиць, де в першу чергу необхідно облаштувати велосипедні доріжки або смуги та за визначеною методологією виставити пріоритети.

Члени робочої групи обговорювали і можливі заходи, які увійдуть до міської цільової програми з розвитку велоінфраструктури та виділили 4 основні групи, а саме:
- Створення безбар’єрної, безпечної і зв’язної мережі;
- Створення супутньої велосипедної інфраструктури;
- Інформаційно-просвітницької та промоційні заходи;

Обговорювали також критерії пріоритизації запропонованих заходів, визначили відповідальних за їх реалізацію Під час другого засідання, члени робочої групи обговорили та проаналізували один із пріоритетних маршрутів облаштування велоінфраструктури - Поле Полтавської битви - Біла Альтанка. Аналіз інших пріоритетних маршрутів (Поділ - Центр, Сади - Центр, Алмазний - Центр) готується на наступну зустріч робочої групи.

 

КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ МІСТА" ©2021

ПОШУК