Оголошуємо бліц-конкурс на розробку дизайну велопарковки у місті Полтава!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Бліц-конкурс

Оголошуємо бліц-конкурс на розробку дизайну велопарковки у місті Полтава!

Зпарошуємо полтавців долучитися до формування міського середовища, промоції велотранспорту та розвитку велоінфраструктури міста! Комунальна організація «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради у співпраці з робочою групою з розвитку велоінфраструктури м. Полтава оголошує конкурс на розробку типового рішення облаштування велопарковок у місті.

Для участі в конкурсі необхідно надіслати до 29 травня 2020 року розроблений дизайн велосипедних парковок на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (з приміткою Дизайн велопарковки).

Конкурс проводитиметься у два етапи:
І етап - з 20 квітня по 29 травня 2020 року – збір робіт;
ІІ етап – з 30 травня по 10 червня 2020 року – відбір кращих робіт та визначення переможців конкурсною комісією у складі робочої групи з розвитку велоінфраструктури м. Полтава

У Конкурсі можуть брати участь окремі фахівці, авторські колективи або юридичні особи, а кількість робіт, які подаються учасниками – необмежена.

Вимоги до конкурсних робіт, а також критерії оцінювання викладені у Положенні про бліц-конкурс на розробку дизайну велопарковки у місті Полтава, що доступне на сайті КО «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради (у даному дописі)

Роботи будуть оцінюватися Конкурсною комісією в складі представників робочої групи з розвитку велоінфраструктури м. Полтава.

Конкурсна комісії обере роботу, яка буде рекомендована до взяття за основу дизайну велопарковок, для встановлення їх на території комунальної власності міста, в тому числі біля будівель комунальних організацій, підприємств та установ міста Полтава

Переможець конкурсу буде нагороджений Екшн-камерою вартістю до 7000 гривень, а роботи, які отримають друге та третє місце, відзначать дипломами та пам’ятними подарунками.

 

 

КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ МІСТА" ©2021

ПОШУК