Previous Next

Удосконалення партиципаторного бюджетування в м. Полтава

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Удосконалення партиципаторного бюджетування в м. Полтава.

📌У грудні минулого року між Конгресом місцевих та регіональних влад Ради Європи та Виконавчим комітетом Полтавської міської ради було підписано меморандум про підтримку під час реалізації проєкту «Громадяни м.Полтава удосконалюють процеси партиципативного бюджетування».
Цілями проєкту є проведення моніторингу та оцінки бюджету участі за 5 років, розробка стандартів функціонування Бюджету участі в м.Полтава, а також написання міської цільової програми «Партиципаторне бюджетування (бюджет участі) у м. Полтава на 2021 – 2026 роки».
В рамках реалізації проєкту сьогодні на базі КО «Інститут розвитку міста» відбулось планувальне засідання з експертами Ради Європи щодо розвитку Бюджету участі у Полтаві.

🔍Під час засідання фахівці КО "Інститут розвитку міста" ПРМ, члени робочої групи з питань партиципативного бюджетування, автори проєктів-переможців та експерти Ради Європи Леонід Донос та Sorin Ionita обговорювали різні аспекти етапу реалізації проєктів. Пізніше експерти нададуть рекомендації, покликані покращити процес партиципації у майбутньому.
📗Для написання нової міської цільової програми буде розроблений план проведення заходів з метою максимального залучення мешканців міста, представників органів місцевого самоврядуван¬¬ня та громадських організацій.

КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ МІСТА" ©2020

ПОШУК