Previous Next

Воркшоп «Транспортна доступність для маломобільних груп населення»

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Воркшоп «Транспортна доступність для маломобільних груп населення з позиції осіб з інвалідністю» 

Захід, організований КО «Інститут розвитку міста» спільно з Проєктом «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ» та регіональним представником Всеукраїнського громадського об'єднання Національної Асамблеї людей з інвалідністю Іриною Твердохліб, проводився в Полтавському інституті економіки і права Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» 18 лютого 2020 року. Цей навчальний заклад спеціалізується на навчанні осіб з інвалідністю, а безбар'єрність – один із принципів діяльності університету.

 

Серед учасників воркшопу – представники інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста, житлово-комунального господарства, транспортного відділу, представники громадських організацій, проєктанти та всі, хто зареєструвався до участі. Присутні також представники міської влади – заступники міського голови Олексій Чепурко, Тетяна Юрченко та директор Департаменту економіки та інвестицій Віта Клименко.

 

Спікери воркшопу – Ярослав Грибальський, національний координатор «Безбар'єрна Україна» Національної Асамблеї людей з інвалідністю України, а також Ірина Твердохліб, регіональний представник Всеукраїнського громадського об'єднання Національної Асамблеї людей з інвалідністю.

 

Серед тем, що розглядали учасники воркшопу – Транспортна доступність для маломобільних груп населення в світлі Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю. Ярослав Грибальський презентував наявність умов, за яких маломобільні групи населення мають доступ до транспортних послуг на рівні з іншими, а також врахування доступу для осіб з інвалідністю у рухомому складі громадського транспорту.

 

Крім цього, обговорювали і вимоги до проєктування і будівництва зупинок нерейкового громадського транспорту та вимоги до його персоналу, розглянули необхідність врахування маломобільних груп населення при плануванні сталої мобільності.

КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ МІСТА" ©2020

ПОШУК