Previous Next

Тренінг «Перші кроки в експорті»

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

В КО «Інститут розвитку міста» ПМР 24 лютого 2020 року відбувся тренінг на тему «Перші кроки в експорті». Тренінг організовано в рамках проєкту «Стимулювання спроможності експорту малих і середніх підприємств м.Полтава» підтриманого проектом міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС), який впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Цей контент є виключно думкою авторів та не обов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ.

🔺 Проєкт «Стимулювання спроможності експорту малих і середніх підприємств м.Полтава» має на меті проведення комплексу заходів по відбору потенційних експортерів серед полтавських малих та середніх підприємств, їх навчання, пошук партнерів та супровід у процесі просування товарів на зовнішні ринки.

🔺 Учасниками цього тренінгу стали місцеві виробники різноманітної продукції, які хотіли б розпочати експорт власних товарів до інших країн або розширити свої ринки. Тренеркою було запрошено Галину Перепелицю – незалежну експертку з міжнародної торгівлі, консультантку з питань експорту до ЄС. Координував тренінг заступник директора КО «Інститут розвитку міста» Петро Перетятько.

🔺 У ході воркшопу учасники працювали в групах та на конкретних кейсах розглянули ряд важливих питань, серед яких основні кроки експортної діяльності та їх важливість, специфіка оцінки експортної спроможності компанії. Учасники вивчали також інструменти сканування потенційних ринків та їх привабливості, способи оцінки внутрішніх ресурсів компанії. Крім цього, визначали споживачів продукції або послуг, для яких компанія може створити найбільшу цінність та розглядали важливість комерційної пропозиції.

🔺 Після завершення семінару учасники отримали сертифікати. Тренінг став одним із трьох, які будуть проведені для малих та середніх підприємств-експортерів м.Полтава. Дякуємо усім за активну роботу та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю у цьому напрямі!

КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ МІСТА" ©2020

ПОШУК