Previous Next

IV Міжнародний Форум практиків партиципації в Полтаві

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

У Полтавському Краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського 17-18 січня 2020 року проходить" IV Міжнародний Форум практиків партиципації", головна мета якого – обмін досвідом та кращими практиками, обговорення ідей та викликів, пов’язаних з розвитком партиципації.

Значну увагу на форумі приділено громадському бюджету
– практиці, що стрімко набирає популярність у світі. Місто Полтава стало одним із перших в Україні, де запровадили цей інструмент залучення мешканців до розподілу коштів місцевого бюджету. Україна в цілому є лідером серед пострадянських країн за кількістю органів місцевого самоврядування, які запровадили партиципаторне бюджетування.

На Форумі присутні представники Полтавської міської ради, КО «Інститут розвитку міста» ПМР, Полтавської обласної ради, експерти з України, Грузії, Вірменії, Молдови, Белорусі, Польщі, Португалії, США та Великобританії, громадські активісти, а також представники організацій та фондів, які підтримують розвиток громадського бюджету.

Серед спікерів Форуму Нельсон Діас, автор Всесвітнього атласу партиципаторного бюджету, координатор Асоціації партиципативних міст Португалії, який представляє основні світові тренди розвитку громадського бюджету, а також Джон Бонд, секретар Міжнародної організації «Ініціативи змін» з Великої Британії.
З вітальним словом до учасників Форуму звернувся Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов, а також Світлана Нестуля, заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів (питання діяльності і розвитку гуманітарної сфери). Перший заступник міського голови Ігор Федій розповів про досвід парципаторного бюджету (бюджету участі) міста Полтава.

Форум організовано за підтримки Фундації ПАУСІ, проєкту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проєкт ПРОМІС), ініціативи «Громадська участь в місцевих бюджетах», яка є частиною «Регіонального фонду Східного партнерства з питань реформування державного управління», що реалізується Німецьким товариством міжнародного співробітництва Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) Gmbh; Полтавської міської ради та КО «Інститут розвитку міста» ПМР, а також Міжнародної громадської організації “Основи свободи”.

 
КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ МІСТА" ©2021

ПОШУК