Previous Next

Засідання робочої групи з розвитку території Прирічкового парку

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

 Днями у КО «Інститут розвитку міста» відбулося засідання робочої групи щодо розробки плану дій і підготовки технічного завдання на проведення конкурсу з розвитку території Прирічкового парку у м.Полтава, яке провів її голова — заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олексій Чепурко.Важливе питання, яке обговорили члени робочої групи — внесення змін до Генерального плану міста, а саме в частині Прирічкового парку та прилеглих територій. Головний архітектор міста Микола Шевельов доповів, що суттєвих змін до Генерального плану не передбачено, територія Прирічкового парку визначена як зелені насадження загального користування. А також зазначив, що рішенням сесії Полтавської міської ради від 19 лютого 2009 року «Про впорядкування територій зелених зон та зелених насаджень м. Полтава» затверджено перелік зелених зон та зелених насаджень, що належать територіальній громаді м.Полтава, в переліку об'єктів якого є територія Прирічкового парку. Також, рішенням сесії Полтавської міської ради від 24 березня 2017 року «Про розроблення детальних планів територій» затверджено дозвіл на розробку детального плану території по просп. Миру (територія Прирічкового парку).

Що стосується прилеглих територій, то в змінах до Генерального плану передбачена зміна цільового призначення на ділянку готелю «Турист». Також на засіданні розглянули звернення від орендарів земельних ділянок, які межують з територією Прирічкового парку. Вони звернулись до Полтавської міської ради з пропозицією змінити цільове призначення їхніх земельних ділянок на багатоквартирну високоповерхову забудову. Члени робочої групи визначили такі зміни недоречними та нелогічними, адже такі дії, як розміщення високоповерхової забудови, суперечать концепції розвитку території Прирічкового парку.

Важливе питання, яке вдалось вирішити, це виготовлення землевпорядної документації та встановлення меж Прирічкового парку. Визначити проєктні межі можливо за допомогою проєктної команди Сергія Мурзи, яка вже розпочала роботи з дослідження стану зелених насаджень на цій території. Це дасть змогу Управлінню земельних ресурсів та земельного кадастру розпочати виготовлення технічної документації на земельну ділянку Прирічкового Парку.

Робота над підготовкою технічного завдання для проведення конкурсу з розвитку території Прирічкового парку активно продовжується.

КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ МІСТА" ©2021

ПОШУК