Previous Next

Обмін досвідом з командою Місто-парк Біла церква

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Фахівці КО «Інститут розвитку міста» ПМР (менеджери проєкту «ОАЗА. Полтава»), разом з представниками Управління житлово-комунального господарства, комунального підприємства «Декоративні культури» та депутатом Полтавської міської ради Тетяною Паутовою, які є членами робочої групи з розвитку комплексного озеленення міста, з робочим візитом відвідали місто Біла Церква.

Біла Церква, як і Полтава, є одним із 4 міст-учасників проєктів, що реалізуються за підтримки ГО Структура та Фонд Фрідріха Науманна за свободу Friedrich Naumann Foundation Ukraine and Belarus.

Під час візиту ми презентували наш проєкт «ОАЗА» та ознайомилися з роботою проєкту «Місто-парк» у Білій Церкві: концепцією його створення та етапами реалізації.

Команда Білої Церкви також представила SMART-практики інвентаризації та управління зеленими насадженнями. Вони розповіли про роботу аналітично-інформаційної системи відкритих даних «Smart Green БЦ», яка дозволяє ефективно управляти зеленим фондом міста, і практично продемонстрували, як саме відбувається збір інформації та реєстрація зелених насаджень на платформі. Щоб на практиці побачити як це працює, ми інвентаризували декілька дерев.

Крім цього, Фонд захисту біорізноманіття України організував лекцію від Ангеліни Русанової, ботаніка і засновниці еколого-просвітницького проєкту Native Planting in Ukraine, яка розповіла про інвазивні рослини, звідки вони взялися і чому небезпечні, а також про дерева у містах.

Досвід Білої Церкви у сфері озеленення міста обов'язково будемо використовувати і в Полтаві.

КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ МІСТА" ©2021

ПОШУК