Про заходи 15-19 червня

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 
  1. Організація опитування щодо використання підходів інтегрованого міського розвитку в процесах та структурних підрозділах Полтавської міської ради з метою моніторингу впровадження Концепції інтегрованого розвитку міста «Полтава 2030».
  2. Взяли участь та презентували урбаністичного фестивалю «Майстерня міста» на другому вебінарі нового фахового онлайн-формату спілкування проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ»: Urban talks – Міські бесіди. Фестиваль «Майстерня міста» - це платформа для спілкування громади міста (громадських організацій та активістів, представників бізнесу і міської влади) з тем інтегрованого міського розвитку.
  3. Ведеться активна робота зі створення робочої групи з розвитку комплексного озеленення міста з метою застосування підходів інтегрованого розвитку.
  4. Продовжується робота в рамках проєкту «Стимулювання експортної спроможності підприємств міста Полтава», підтриманого проєктом міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС), який впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Тривають онлайн-консультації підприємств-учасників.
  5. Організовано підготовку матеріалів для участі у Пленумі Національної спілки архітекторів України.
  6. Робота у напрямку формування Полтавської об’єднаної територіальної громади, вивчення питання формування ОТГ на приміських територіях.
КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ МІСТА" ©2021

ПОШУК