Previous Next

Про напрямки роботи 10-21 серпня

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Про напрямки роботи КО «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради 10-21 серпня

  • Робота зі створення робочих груп щодо об’єднання територіальних громад. Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України «Про затвердження перспективного плану формування територій громад Полтавської області» від 13 травня 2020 року №571-р було підготовлено та затверджено розпорядження міського голови від 30.07.2020 року №39-р «Про склад спільної робочої групи з підготовки проєктів рішень щодо об’єднання територіальних громад». Було прийнято рішення створити 8 галузевих робочих груп та координаційної ради з питань створення Полтавської об’єднаної територіальної громади, які згодом затвердили. 19.08.2020 року відбулося 1 засідання спільної робочої групи з підготовки проєктів рішень щодо об’єднання територіальних громад. Співпраця з головами сільських рад, які в майбутньому увійдуть в склад Полтавської об’єднаної територіальної громади продовжується.
  • Участь в експертній зустрічі з Міністерством розвитку громад та територій України (Мінрегіон), представниками міст-партнерів проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ» та представниками згаданого проєкту, під час якої обговорювали ряд актуальних тем, серед яких узгодженість Концепцій інтегрованого розвитку міст (КІРМ) та містобудівної документації, поєднання/взаємодія між різними рівнями планування (неформальне – формальне, просторове – соціально-економічне – бюджетне); зв’язок між локальними (громада, місто) та регіональними (область) стратегіями розвитку; зв’язок між КІРМ та стратегіями розвитку громад; Комплексні плани розвитку ОТГ та стратегії ОТГ; а також міські дані та міську статистику (включаючи профіль міста). Така робота з 6 пріоритетних тем буде продовжуватися: представники проєкту створять онлайн-платформу для обміну документами, будуть проходити й регулярні експертні зустрічі.
  • Заповнення грантових заявок на конкурс від Європейської комісії. Підготували повну форму заявки на 2-й етап конкурсу «Органи місцевого самоврядування: партнерство для сталого розвитку міст». Крім цього, розробили концептуальну ноту на конкурс «Механізм розвитку громадянського суспільства України: підвищення ролі громадянського суспільства для кращого врядування, прав людини та культури», мета якого – збільшити потенціал та визнання ключових стейкхолдерів у галузі культури (громадянське суспільство, органи місцевого самоврядування, інші органи державного сектора) як рушіїв місцевого розвитку.
  • Затвердження рішення виконавчого комітету «Зміни до програми з розвитку велосипедної інфраструктури» в частині можливості участі у гранті Європейської комісії.
  • Продовжуємо співпрацю з проєктом НЕФКО: опрацювали проєкт бізнес-плану з реконструкції вуличного освітлення, отриманий від представників проєкту та виконали його переклад. Цей план має бути затверджений керівництвом Полтавської міської ради та керівництвом НЕФКО для подальшого укладання кредитного договору.
  • Підготували робочий план з проведення фестивалю «Майстерня міста» 2020, який передали на погодження до Департаменту культури, молоді та спорту Полтавської міської ради.
  • Підготували ряд проєктних пропозицій до нової Стратегії економічного розвитку міста Полтави 2021-2023.
  • Провели засідання робочої групи з розвитку територій прирічкового парку, на якому були представлені напрацювання фахівців КО «ІРМ».
  • Взяли участь у засіданні архітектурно-містобудівної ради, щодо внесення змін до генерального плану м. Полтава. Генеральний план міста – основний вид містобудівної документації на місцевому рівні, призначений для обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови території. На засіданні розглянули і підтримали проєкт внесення змін до генерального плану міста, розроблений ДП «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «Діпромісто» ім Ю.М. Білоконя».
  • Проводився прийом проєктів на загальноміський конкурс «Бюджет участі 2020». Прийом заявок триває до 4 вересня 2020.
КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ МІСТА" ©2022

ПОШУК