Previous Next

Робоча група з розвитку велоінфраструктури

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 
24 вересня в КО "Інститут розвитку міста" пройшло засідання робочої групи з питань розвитку велосипедної інфраструктури🚲.
Серед питань, що розглянули та обговорили – стан виконання пілотних вулиць, облаштування велоінфраструктури по вулиці Героїв Сталінграду, затвердження дизайну системи маркування рекреаційних маршрутів, проведення конкурсу «Велопрацедавець року» та інше.
 
🔹Наразі роботи по пілотних вулицях тимчасово призупинені, але до кінця наступного тижня заплановані роботи з асфальтування ділянки перед Дендропарком. Продовжаться роботи і з нанесення розмітки, встановлення дорожніх знаків. Крім цього тривають роботи по облаштування ВІ по вул. Героїв АТО, 23 Вересня та вул. Нікітченка. А також розпочалися роботи з ремонту тротуарної частини та облаштування велосипедної доріжки по вул. Соборності.
🔹Також робоча група з питань розвитку велосипедної інфраструктури розробляє рекреаційні маршрути в міських парках: були презентовані 3 маршрути Дендропарком (3-х рівнів складності): дитячий, середній та важкий (в залежності від відстані, перепад висот, тощо).
🔹Також на засіданні було презентовано перший варіант системи маркування рекреаційних маршрутів. Це не остаточний варіант, учасниками робочої групи були запропоновані ряд змін та додаткових функцій, які мають бути зображені на стендах.
🔹Серед іншого, хочемо повідомити, що триває всеукраїнський конкурс «Велопрацедавець року». Свої заявки для участі можна подавати до 11 листопада.
🔹Уже проведений тендер на закупівлю 12 велосипедів для службового користування співробітниками виконавчого комітету Полтавської міської ради, тож найближчим часом чекаємо їх поставки.
КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ МІСТА" ©2021

ПОШУК