Круглий стіл «Досвід організації територіальних громад у Німеччині»

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 
Круглий стіл «Тридцятирічний досвід Німецької єдності. Досвід організації територіальних громад у Німеччині» 🇩🇪 ❗️
 
🤔Сьогодні перед багатьма містами України постають нові виклики, пов’язані із процесами децентралізації і створення територіальної громади. Децентралізація – це передача значних повноважень, фінансів, ресурсів та відповідальності від державних органів органам місцевого самоврядування.
 
Полтава також зіштовхнулась із необхідністю вирішувати нові задачі щодо утримання інфраструктури, соціальних об’єктів, освіти, медицини, вирішення транспортних питань, сфери поводження з відходами тощо на новій територіальній основі.
 
КО «Інститут розвитку міста» за підтримки проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ» запросив Вольфганга Грубе - бургомістра об’єднаної громади Ватлінген із Німеччини - поділитись німецьким досвідом формування територіальних громад✅.
 
👉🏻Запрошуємо вас долучитись онлайн до участі у круглому столі «Тридцятирічний досвід Німецької єдності. Досвід організації територіальних громад у Німеччині», який проводиться за підтримки Посольства Федеративної республіки Німеччини в Україні у рамках Тижнів Німеччини в Україні 2020: «Об’єднанні в Європі – 30 років Німецької єдності».
 
📌Круглий стіл відбудеться 6 жовтня 2020 року. Початок о 11:00. Засідання відбудеться онлайн на платформі Microsoft Teams. Якщо ви хочете взяти участь, будь ласка, заповніть google-форму і вкажіть свої контактні дані. Тоді ми Вам надішлемо посилання після реєстрації.
 
КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ МІСТА" ©2022

ПОШУК