Тренінг "Домашнє насильство: причини і шляхи подолання"

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 
10 грудня команда проєкту з правопросвітництва Полтавської міської територіальної громади повернулася до Валківського старостинського округу для проведення тренінгу "Домашнє насильство: причини і шляхи подолання".

👉🏼Тренерка Ольга Шеховцова познайомила мешканців старостату з темою домашнього насилля, розповіла про його види та як його розпізнати.

👉🏼Руслан Возниця, інспектор відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції Полтавської області, повідомив громадянам про порядок дій у випадку домашнього насильства, ще раз нагадав усім присутнім про права, які має особа, яка постраждала.

➕Учасники тренінгу отримали робочі зошити, буклети і брошури з актуальною інформацією та необхідними контактними телефонами, за якими можна звертатися по допомогу.

✅Захід реалізується завдяки підтримці в рамках навчально-практичної програми “Правоспроможна громада”, що впроваджується Українською школою практичних знань з питань доступу до правосуддя з 2019 року на базі мережі правових клубів #PRAVOKATOR за підтримки Координаційного центру з надання правової допомоги, Міжнародного фонду “Відродження”, Української фундації правової допомоги, партнерських організацій та установ і безпосередньо адмініструється Мережею правового розвитку.
КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ МІСТА" ©2022

ПОШУК